tryton-tattoo.pl

Historia tatuazy

Historia tatuazy

Kontynuujemy naszą eksplorację dzikich wilków społeczeństwa i jego wpływ na zachowanie swojego psa domowego, z uwzględnieniem tego, jak dzikie szczeniąt wilk osiągnąć pewien stopień Wolf Pack i jak szczenię rozwija się nowy lider alfa opakowania. Widzieliśmy, że szczenięta wilk szybko nauczyć i stosować drapieżnych umiejętności polowania i zgrywanie otwarte tuszy zabić. Wzmacniają szyje poprzez podrzucanie wokół karibu ukrywać, ćwiczyć manewrowanie i ukrycia ich zaawansowania, a doświadczenie trudnych lekcji w krytycznej roli posłuszeństwie dla ich przetrwania. Uczą się i praktykowania dyscypliny, współpracy i szacunku dla rangi Wolf Pack, który ogarnął dziki wilk społeczeństwa.

Ale który z nich będzie następnym przywódcą alfa tej dzikiej wilczego stada?

Kiedy maluchy o wilczego stada około trzech miesięcy, ich potrzeby uruchamiania z pakietem naprawdę zaczyna się show. Szczeniąt zaczynają tworzyć linię i ćwiczenia działa ze sobą, unikając kolizji ze sobą. To właśnie w tym momencie, że ich poszczególne osobowości staje się coraz bardziej oczywiste, chociaż nie jest to do około koniec pierwszego roku, kiedy zaczynają dąży do położenia w opakowaniu. (Jest to zwykle około drugiego roku, że większość z nich ma wystarczająco dużo doświadczenia faktycznie zyskać pozycję pakietu).

Niektóre większe szczenięta wykazują agresję wobec mniejszych dla przypadkowych zderzeń z nich podczas przejazdów treningowych szczeniaka opakowań. Te z nich zapalczywy nie będą dobrymi liderami Wolf Pack. Są uważane za stabilne, gdy stabilność spokojniejsze szczeniąt prowadzi do większej samokontroli, kontroli opakowanie i oddziaływania.

Jest to najspokojniejszy i najbardziej alert pup, który kończy się na czele stawki szczeniaka. Wielkość i siła pup nie determinuje jego kierownictwem.
Artykuł napisany przez: